Karol Kania i Synowie Sp. z o.o. producent podłoża pod uprawę pieczarek, to firma o ugruntowanej i cenionej pozycji na rynku. Historia firmy sięga lat 60 ubiegłego wieku, kiedy to Karol Kania rozpoczął swoją przygodę z produkcją pieczarek. Z biegiem czasu firma się rozwijała i powiększała swój zakres działań.

Aktualnie firma cieszy się ogromnym zaufaniem wśród klientów i jest jednym z największych w europie producentów rolnych tego typu. Posiadamy trzy zakłady produkcyjne, gdzie łącznie pracuje ok 500 osób. Cała produkcja podłoża opiera się na słomie.

Zdobyta wiedza w zakresie przerobu słomy i możliwości pozyskania dobrego surowca zaowocowało dywersyfikacją produkcji. W roku 2008 podjęto decyzję o budowie nowoczesnej fabryki paliw formowalnych. Produkcja peletu ze słomy – bo o nim mowa, rozpoczęła się w roku 2010. Produkowany przez naszą firmę pelet to wysokiej jakości biopaliwo pochodzenia „Agro”, o czym przekonało się już wielu liczących się na rynku odbiorców.

Specjalistyczne laboratorium jakim dysponujemy pozwala nam przebadać każdą partię wyprodukowanego paliwa, a nowoczesna i innowacyjna linia produkcyjna to gwarancja najwyższej jakości produktu.

o_nas2
Top